A televíziós vetélkedőre ugyan az előző tanév végén került sor, az eredményt azonban csak most, a műsor adásba kerülését követően publikálhatjuk. A Gödöllői Agrártudományi Egyetem aulájában rendezett versenyen, a szeptembertől már végzős tanulóink - Ajándék 12.C, Réka 12.B, Máté és Gergő 12.A – pszichésen és fizikailag is állták a sarat. Gimnáziumunk csapata bátran és taktikusan játszva magabiztosan nyerte elődöntős csoportját. A döntőben a legjobb hat csapat mérte össze a tudását. Diákjaink itt is kiválóan helyt álltak, és nagy csatában az előkelő második helyet szerezték meg.

A linkre kattintva megtekinthetőek a vetélkedő egyes epizódjai: https://zold-gomb.hu/adasok/

A Zöld Gömb ebben a tanévben is folytatódik. Gimnáziumunk csapata szeptember 3-án, szombaton ismét „pályára lép”, a helyszín ezúttal a Közszolgálati Egyetem Arénája lesz. Sok sikert kívánunk!

SGy

Széchenyis siker a Zöld Gömb Televíziós Környezetvédelmi Versenyen | Soproni Széchenyi István Gimnázium

Tartalom