kedd 2024. március 19.
Papp Katalin | Pászli Éva | Mikóné Szántó Réka | Molnárné Dukai Éva | |
---|---|---|---|---|
1. óra | 10.C (elmarad) | |||
2. óra | 9.B - Koloszár Balázs | 9.C - Greksza Tünde (1. óráját tartja) (013) | 10.C - Egész Tamás (kompetenciamérés - próba) (114) | |
3. óra | 7.A - Horváth Ádám | 12.C - Németh Lászlóné (összevonás + akinek nincs 1-2. órája: elmarad) (311) | 10.ABCD - Böröczki Eszter (összevonás) (012) | 9.A - Finszter-Boda Gabriella (péntek 1. óráját tartja) (108r) |
4. óra | 12.E - Koloszár Balázs | 9.C - Horváth Violetta (szerda 1. óráját tartja) (013) | 11.D - Radics Viktória (összevonás) (206) | 10.A - Finszter-Boda Gabriella (péntek 6. óráját tartja) (313) |
5. óra | 12.B - Juhászné Sebestyén Andrea (felügyelet) (203) | 9.ABCD - Juhászné Kiss Katalin (összevonás) (010) | 10.D - Matusik Mátyás (6. óráját tartja) (108r) | |
6. óra | 9.D - Kaszás Emőke (összevonás) (205) | 10.B - Gézárt Anita (1. óráját tartja) (110) | ||
7. óra | ||||
8. óra |
szerda 2024. március 20.
Simon György | Mikóné Szántó Réka | |
---|---|---|
1. óra | 11.ABCD (elmarad) | |
2. óra | 11.ABCD (elmarad) | 12.ABCDE - Iváncsicsné Kollmann Mónika (összevonás + akinek nincs 1. órája: elmarad) (012) |
3. óra | 9.D - Kaszás Emőke (összevonás) (205) | |
4. óra | 9.D - Farkas Gábor (történelem) (205) | |
5. óra | 12.ABCDE (elmarad) | 10.ABCD - Böröczki Eszter (összevonás) (203) |
6. óra | 12.ABCDE (elmarad) | 10.AC - Böröcki Judit (összevonás) (112) |
7. óra | ||
8. óra |
csütörtök 2024. március 21.
Mikóné Szántó Réka | |
---|---|
1. óra | 12.ABCDE (elmarad) |
2. óra | |
3. óra | 9.D - Kaszás Emőke (összevonás) (205) |
4. óra | 10.ABCD - Böröczki Eszter (összevonás) (010) |
5. óra | 9.ABCD - Juhászné Kiss Katalin (összevonás) (012) |
6. óra | 11.D (elmarad) |
7. óra | 10.AC (elmarad) |
8. óra |
péntek 2024. március 22.
Dr. Kuremszki Mariann | Kubicsekné Stippinger Anna | Orbánné Kalmár Judit | |
---|---|---|---|
1. óra | 11.ABCD (elmarad) | ||
2. óra | 11.A - Horváth Rita (szakszerű) (111) | ||
3. óra | 12.A - Horváth Rita (szakszerű) (112) | 11.AC - Böröczki Eszter (összevonás) (308) | |
4. óra | 12.A - Robotka Csaba (felügyelet + akinek nincs 5-6. órája: elmarad) (112) | 9.AC - Iváncsicsné Kollmann Mónika (összevonás) (211) | 9.D - Orbán Zsolt (összevonás) (311) |
5. óra | 12.ABCDE - Böröcki Judit (összevonás + akinek nincs 6-7. órája: hazamehet) (111) | 11.D - Orbán Zsolt (összevonás) (206) | |
6. óra | 9.D - Rafai Zoltán rendőr alez. (szakszerű) (205) | ||
7. óra | 9.ABCD (elmarad) | ||
8. óra |