KÖBÜKI ösztöndíj 2025-26
Intézményünkből idén 17 pedagógus nyerte el a Kulturális és Innovációs Minisztérium Köbüki tehetséggondozó tanári ösztöndíját.
Az elismerésben matematika, fizika, kémia, történelem, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, ének-zene, rajz és vizuális kultúra, biológia, valamint földrajz szakos kollégáink részesültek.
A támogatás célja a tehetséggondozásban kiemelkedő szakmai munka megbecsülése és ösztönzése.
Iskolaközösségünk számára alapvető érték a tehetséges, különleges figyelmet igénylő tanulók támogatása és kibontakoztatása.
Gratulálunk nyertes kollégáinknak, és további eredményes munkát kívánunk nekik!
Ösztöndíjas pedagógusok:
Gézárt Anita, Nagy Anna, Nagy Judit, Barta Róbert, Matusik Mátyás, Horváth Violetta, Kurányi Éva, Egész Tamás, Juhászné Sebestyén Andrea, Dakhlaouiné Nagy Judit, Szőke Hajnalka, Tóth Gyula, Szikra Andrea, Molnárné Dukai Éva, dr. Somogyi Csilla, dr. Bérczy Dóra, Simon György.

















