Iskolánk fiú és lány csapata is bejutott a Városi Röplabda bajnokság döntőjébe, melyet a Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziumban rendeztek december 7-én. Évről -évre nő a sportág népszerűsége Sopron városában, ezért egyre színvonalasabb tornákon vehetünk részt a folyamatosan erősődő mezőnyben. 
Lány csapatunk szoros mérkőzéseket játszva végül a  4. helyen végzett. 
Fiú csapatunk a döntőig menetelt, ahol csak kis különbséggel maradt alul ellenfelével szemben, így a 2. helyet szerezte meg. 
Gratulálunk tanulóinknak a nagyszerű eredményekhez!

Városi Alapfokú Fiú-lány Röplabda Bajnokság döntő | Soproni Széchenyi István GimnáziumVárosi Alapfokú Fiú-lány Röplabda Bajnokság döntő | Soproni Széchenyi István GimnáziumVárosi Alapfokú Fiú-lány Röplabda Bajnokság döntő | Soproni Széchenyi István GimnáziumVárosi Alapfokú Fiú-lány Röplabda Bajnokság döntő | Soproni Széchenyi István Gimnázium

Tartalom