Idén került megrendezésre a XVI. „Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny. A ,,Komák" énekegyüttes – amelynek tagjai: Kucsera Levente (9. A), Szanati Dominik (9. B), Kaposi Gergely Zoltán (10. A), Varga Áhim (10. A), Piczinger Benedek (10. B), Baczoni Bendegúz (10. B) és Tóth Gábor (10. C) – kiemelt arany minősítésben részesült. A „Rézfánfütyülők” énekegyüttes – amelynek tagjai: Varga Luca (9. A), Pál Dorottya (10. A), Élő Csenge (10. D), Kasoly Réka (11. D), Tóth András (11. C), Árki Bendegúz (11. D), Miszori Máté Géza (11. E) és Fajkusz Benedek Lukács (12. D) – a vármegyei forduló egyik győzteseként részt vehet az országos döntőben!

 

Köszönjük Molnárné Dukai Éva tanárnőnek a felkészítést!

 

Nárayné dr. Tóthfalussy Zsófia Sarolta

Népdalénekes tanulóink sikere | Soproni Széchenyi István GimnáziumNépdalénekes tanulóink sikere | Soproni Széchenyi István Gimnázium

Tartalom