Iskolaújságunk, a SzIGma országos 2. helyezést ért el a Diákújságíró Egyesület (DUE) pályázatán az év online diákmédiuma kategóriában.
A szerkesztőség tagjai:
Simon Borbála és Sipőcz Dóra főszerkesztők
Béda Patrícia, Hauer Luca Gerda, Horváth Kíra, Májer Margó Ingrid, Nadray Laura, Pauer Márk, Pöck Vivien, Rácz Sophia, Schäffer Hanna Sára, Wittmer Kinga újságírók
Böröczki Eszter koordináló tanár


