A „Tiszán innen, Dunán túl” Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny döntőjére bejutott Kicsicsíra énekegyüttes május 9-én léphetett az Érden megrendezett országos forduló színpadára. A lányok csodaszép énekét a zyűri arany minősítéssel értékelte. Gratulálunk az énekegyüttes tagjainak és további dalos-zajos sikereket kívánunk!
Az énekegyüttes tagjai: Bejó Tünde, Csonka Kata, Gyallai Virág, Jambrich Dorka, Pógyor Sára, Tóth Blanka, Weninger Anna.                

                                                                                                    MDÉ

Aranytorkú Kicsicsírák | Soproni Széchenyi István Gimnázium

Tartalom