Gimnáziumunk aerobik csoportja Jászberényben vett részt az Országos Aerobik Diákolimpián. Minden versenyzőnk éremmel a nyakában térhetett haza, többen különböző kategóriákban is a dobogón állhattak. Mindenki a maximumot hozta ki magából. Gratulálunk a szép eredményekhez és további sikereket kívánunk!
Eredmények: UP1 csoport: Horváth Nikolett-Horváth Noémi-Jurai Kamilla-Varga Olivia 1.hely, UP1 trió: Illés Gréta-Jurai Fanni-Majoros Emma 2.hely, Horváth Noémi-Jurai Kamilla-Varga Olivia 3. hely, UP1 páros: Horváth Nikolett-Horváth Noémi 2. hely, Jurai Fanni-Majoros Emma 4.hely, Jurai Kamilla-Varga Olivia 5.hely, UP1 egyéni: Horváth Nikolett 5.hely, Illés Gréta 9.hely.
Edző és felkészítő tanár: Kaszás Emőke.
