Főoldal › Oktatás › Helyettesítés

Helyettesítés


 

2019. április 25., csütörtök

 

  Simon György Dakhlaouiné Nagy Judit Egész Tamás Iváncsicsné Kollmann Mónika Andreas Zander Papp Katalin
1. óra 12. évf. - elmarad 10. D - elmarad 12. évf. - megtartja
2. óra 10. B - Mácsadi László (földrajz) 12. évf. - elmarad 9. A - Horváth Márta (német) 10. D - Nyikos Tivadar
3. óra 10. C - Kocsis Attiláné ( 7.óráját tartja) 9. D - Radics Viktória (összevonás) 10. D - Iván Brigitta ( hétfő 7. óráját tartja)
4. óra 9. C - Farkas Gábor ( dráma - kedd 7. óráját tartja) 11. évf. - Kaszás Emőke ( német) 9. Ny - elmarad
5. óra 8. A - Iván Brigitta (hétfő 6. óráját tartja) 9. Ny- elmarad 11. D - Nyikos Tivadar
6. óra 10.D -elmarad 8. B - elmarad 8. B - elmarad
7. óra 10. évf. - elmarad 10. évf. - elmarad 11. B - elmarad 12. C - elmarad

 

2019. április 26., péntek

 

  Horváth Violetta Böröczki Eszter Bischof Annamária Dakhlaouiné Nagy Judit Kocsis Attiláné Nagyné Áldott Mária Csatári Ferenc Koloszár Balázs Kiss- Huszta Pálma Harcz Katalin Iváncsicsné Kollmann Mónika Andreas Zander Papp Katalin
1. óra 12. évf. - elmarad 8. B - elmarad 7. A - elmarad 11. B - elmarad 7. B - elmarad 11. A - elmarad 9. B - elmarad 11. C - elmarad 8. B - elmarad 10. D - elmarad
2. óra 10. évf. - Radics Viktória (felügyelet)+ Szikra Andrea a 10. B angol 6. óráját tartja 12. C - megtartja 10. évf - Radics Viktória (flügyelet)+Szikra Andrea 10. B 6. óráját tartja 10. D - Mikóné Szántó Réka 1. óráját tartja + felügyelet 9. D - Nyikos Tivadar 7. A - elmarad 10. évf. - Koloszárné Kósa Erika ( német) 9. B - elmarad
3. óra 7. B - Iván Brigitta (szerda 1. óráját tartja) 11. D - Horváth Márta (összevonás) 12. A - Robotka Csaba ( történelem 6. óráját tartja) 10. C - Barta Róbert (összevonás) 12.C - Greksza Tünde (felügyelet) 7. A - Nyikos Tivadar 10. B - Dr. Somogyi Csilla (biológia pótlás - az első óra IS megtartva) 9. Ny - Horváth Márta (összevonás) 12. B - önállóan
4. óra 9. A - Szentpáli Ágnes ( irodalom) 9. C - megtartja 9. Ny -elmarad 12. C - Iván Brigitta (felügyelet) 8. A - Vörös Barbara (5. óráját tartja, a többiek haza) 8. A - Vörös Barbara (5. óráját tartja, a többiek haza) 10. A - Jakab László (osztályfőnöki) 9. B - Büki Boglárka (testnevelés)
5. óra 11. D - Darabos Enikő (felügyelet) 8. A - elmarad 10. A - elmarad 9. Ny - elmarad 11. AC - megtartja 10.B - Nagy Anna (felügyelet, akinek nincs több órája, haza) 205. terem 7. B - Büki Boglárka (testnevelés) 9. D - Nagy Anna (felügyelet, akinek nincs több órája, haza)205. terem 12. A - önállóan
6. óra 12. C - önállóan 11. A - elmarad 10. A - elmarad 9. D - megtartja 11. B - elmarad 9.B - elmarad 9. A - elmarad 10. C - elmarad
7. óra 12. C - elmarad szakkört megtartja 9. D - elmarad