DIÁKNAP 2019

Díjak, nyeremények, támogatóink

I. helyezett osztály: 10.D

nyereménye egy tanításmentes nap az Igazgató Úr engedélyével, illetve belépőjegyek és idegenvezetés a kismartoni Eszterházy Kastélyba az egész osztály számára az Esterházy Magánalapítvány felajánlásával,

ezenkívül egy pizzázás az egész osztály számára a Fórum Pizzéria felajánlásával

 

II. helyezett osztály: 10.A

nyereménye egy felelésmentes nap az Igazgató Úr engedélyével,

illetve belépőjegyek az osztály minden tagjának az Elit moziba az általuk kiválasztott filmre

 

III. helyezett osztály: 9.B

nyereménye az osztály minden tagjának járó ingyenes belépőjegy a június 15-én megrendezésre kerülő 2. AddTovább Nyárnyitó Fesztiválra az AddTovább Diákmozgalom felajánlásával

 

IV. helyezett osztály: 10.B

nyereménye egyórás korcsolyázás az egész osztály számára a Soproni Jégpályán a Soproni Jégkorong Sportegyesület felajánlásával

 

V. helyezett osztályok: 9.D és 10.C

nyereménye egyórás bowlingozás az egész osztály számára

nyereménye egy ajándékcsomag a Csonka Glas és a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

 

VI. helyezett osztály: 8.A

nyereménye egy díszdobozos torta a Dömötöri Cukrászda felajánlásával, és hozzá egy üdítőcsomag

 

VII. helyezett: 8.B - nyereménye: torta

VIII. helyezett: 7.A - nyereménye: torta

IX. helyezett: 7.B - nyereménye: torta

X. helyezett: 9.A - nyereménye: torta

XI. helyezett: 9.C - nyereménye: torta

XIII. helyezett: 9. Ny - nyereménye: torta

 

Különdíjak:

Legjobb díszlet: 10.B osztály

 Ajándékcsomag az OTP, Aegon és a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások – női főszerepHalwax Kinga 7.B

Volt Fesztivál belépőjegyek, a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások – férfi főszerepTóth Szabolcs 10.C

Volt Fesztivál belépőjegyek, a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások – mellékszereplőSeher Nikolas 10.D

Volt Fesztivál ajándékcsomag, a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások – szervező osztályok műsora: Hanzséros Róbert 11.C

Volt Fesztivál ajándékcsomag, a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások – leghumorosabb tanári jelenet: Papp Katalin, Büki Boglárka, Koloszár Balázs

Volt Fesztivál ajándékcsomag, a Dead Code Kft Volt Produkció felajánlásával

Legjobb alakítások - női tanár: Juhászné Sebestyén Andrea

egy ajándékcsomag a Csonka Glas felajánlásával

Legjobb alakítások - férfi tanár: Jakab László

1 üveg pálinka Az EgyCsepp Pálinka cég felajánlásával

 

 

Szponzoraink voltak:

 

Iskolánk Szülői Önkormányzata,

Esterházy Magánalapítvány,

Fórum Pizzéria,

Soproni Jégkorong Sportegyesület,

AddTovább Diákmozgalom,

Dead Code Kft Volt Produkció,

Otp Bank,

Dömötöri Cukrászda,

Csonka Glas,

EgyCsepp Pálinka,

Aegon Biztosító

 

Köszönjük a támogatásukat!

 

2019.02.18.

« vissza